Tipobet Canlı Tombala

Tipobet sitesi alternatif oyun seçenekleri, farklı ve eğlenceli oyun seçenekleri ile kullanıcıları karşılamaya devam etmektedir. Bu sitede oynayabileceğiniz oyun grupları arasında, tipobet canlı tombala şeklinde ekstra bir oyun türünün yer aldığını göreceksiniz. Ana bir hizmet kategorisi olarak meydana getirilmiş durumda bulunmaktadır. Yalnızca üye olan şahısların hesaplarında bulunan paralar ile katılım sağlayacağı ve para kazanma şansını elde edeceği bir oyun türüdür.

Tipobet Canlı Borsa Nasıl Oynanır?

Tipobet sitesinde canlı borsa oynamak istiyor iseniz, elbette önce hesap açmanız, hesabınız ile birlikte tipobet giriş işlemini gerçekleştirmeniz gerekecektir. Hesaba transfer etmiş olduğunuz para ile başlayacak canlı tombala çekilişi için, sıradaki canlı tombala çekilişi için, tombala kartı satın almanız gerekmektedir. Kart satın alma konusunda karşınıza herhangi bir limit çıkarılmamıştır. Farklı değerlerde kart satışı yapıldığı görülecektir. Satın aldığınız kartlar ile başlayan canlı çekilişte yer alır ve online tombala oyun seçeneğinde şansınız ile birlikte, para kazanma şansını elde edebilirsiniz.

Tipobet Tombala Kart Bedelleri

Canlı tombala oynamak için, satın alacağınız kart bedelleri en düşük 3 Türk Lirası seviyesinden başlamaktadır. 3 Türk Lirası ile oynayabilir, 5 ya da 10 Türk Lirası ile oynayabilir, 20, 30, 40, 50 Türk Lirası ya da 100 Türk Lirası ile oynayabilirsiniz. Burada verilen rakamlar bir tombala kartı parasına eşittir. İstediğiniz sayıda tombala kart satın alma şansına sahip olacaksınız.

Tipobet Canlı Tombala İkramiyeleri

Tipobet canlı tombala anlayışında, para kazanma şansını elde edeceğiniz, tombala ile para kazanma şansını elde edeceğiniz seçenekler belirlidir. Klasik tombala oyununda geçerli olan para kazanma şansı sunulmaktadır. Çinko anlayışının ve tombala anlayışının ve tulum anlayışının geçerli olduğunu göreceksiniz. Önemli olan bütün oyunculardan önce, yatay sıraların tamamlanması ve şans faktörü ile birlikte oyunlardan para kazanma şansının elde edilmesidir. Ayrıca site oyunlara katılım sağlayan herkese, promosyon ile de kesintisiz bir şekilde destek sağlamakta, ekstra heyecan yaratmakta, yeniden tombala oyna, yeniden canlı tombala oyna, yeniden ve daha çok online canlı tombala oyna anlayışı ile hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tipobet grandbetting tempobet